Pomagamy w działaniach marketingowych, promocyjnych i szkoleniowych tworząc animacje i wizualizacje produktów.  Takie kreacje można wykorzystać w serwisie www, w kanałach mediów społecznościowych oraz w druku. Grafika 3D pozwala tworzyć kreacje do ulotek czy katalogów lub oprawę targów branżowych i kreacje wielkoformatowe.

Ponieważ przekaz video omija bariery językowe, łączy zmysły – jest najbardziej skuteczną i najszybszą formą komunikacji.

  • Wizualizacje produktów zastępują sesje zdjęciowe i pozwalają generować obrazy bez ograniczeń rozdzielczości i formatu.
  • W animacji typu explainer-video zabiegi medyczne, procedury czy użycie specjalistycznych narzędzi pokażesz w szczegółach, krok po kroku – bez rozlewu ani jednej kropli krwi.
  • Animacja wyjaśnia złożone procesy technologiczne lub budowę i działanie maszyn, w prosty i zrozumiały sposób.
  • 3D filmy instruktażowe to dobra alternatywa dla skomplikowanych instrukcji montażu
  • Animacje 3D pozwalają zajrzeć w miejsca niedostępne dla tradycyjnej kamery, skupiając uwagę na szczegółach trudnych do uchwycenia na zdjęciu.

Jeśli wprowadzasz na rynek nowy produkt lub planujesz rebranding, przygotujemy treści prezentujące go na wizualizacji lub spoty reklamowe na landing-page.  Dzięki wizualizacji i animacji wyjaśnisz klientom budowę i działanie produktów, prezentując ich zalety, różnorodność, odmiany i funkcjonalność, bez konieczności organizacji sesji zdjęciowej lub nagrania filmu.

Zobacz przykłady zastosowania w różnych dziedzinach, jeśli coś okaże się dla Ciebie przydatne porozmawiajmy o możliwościach kreacji.

Projekty