W 3D wyróżnisz swój produkt na tle konkurencji, zaprezentujesz go z najlepszej strony, w idealnym świetle, nawet przed powstaniem pierwszego prototypu.
Obraz wart jest 1000 słów, a w animacji video możesz pokazać zalety, budowę i zasadę działania w zrozumiały i angażujący sposób.

Wspieramy działania marketingowe, szkoleniowe i edukacyjne tworząc spoty reklamowe, animacje explainer-video oraz projekty instruktażowe.
Reklamujemy produkty codziennego użytku, wyjaśniamy skomplikowane procesy technologiczne, pokazujemy rozwiązania niedostępne dla kamery
i niemożliwe do pokazania na zdjęciu. W 3D nie ma ograniczeń w kreacji.

NAPISZ DO NAS
  Modelight 3d animation studio logo

  Modelight Jakub Marczuk
  Ul. Grzegorza Przemyka 10 m 41
  03-982 Warszawa
  NIP:113-233-87-07
  tel.+48 509 510 197

  biuro@modelight.pl

  Obszary działania

  Ponieważ grafika komputerowa i animacje 3D to kreacje przygotowywane w wirtualnym świecie, nasze usługi są dostępne wszędzie. Niezależnie od tego czy jesteś w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu czy we wsi Opypy, możemy tam dostarczyć projekty graficzne w formie linka do pobrania, wysłanego prosto na Twojego maila.

  Jeśli jednak w Twoje okolicy jest problem z zasięgiem, nie ma internetu, a firma znajduje się w głębi puszczy pod Łodzią, Rzeszowem lub Bydgoszczą, albo na platformie wiertniczej na środku morza daleko od Szczecina i Gdańska, daj znać.

  W takim przypadku też możemy przygotować dowolne kreacje graficzne pomagające Ci w promocji, ale trzeba będzie je oczywiście wysłać zapisane na odpowiednim nośniku danych.

  Niezależnie od tego w jakim miejscu świata jesteś, nad morzem czy w Krakowie lub Katowicach, kreacja graficzna może się przydać do reklamy i promocji. Wykorzystaj najszybszą formę komunikacji do swoich materiałów szkoleniowych lub wyjaśnienia w zrozumiały sposób jak działają i jak są zbudowane Twoje produkty.