SPOT PRODUKTOWY 3D – Genesis

Jeśli zastanawiacie się jak pokazać swój produkt w ruchu w materiałach promocyjnych, w dynamiczny sposób podkreślić jego kształty lub na ujęciach w zwolnionym tempie zaprezentować szczegóły, polecam animacje w 3D. W tej formie nie ma ograniczeń kreacji. Każdy detal, kształt i kolor pokażesz w idealnym światle, z najlepszej strony.

Opowiedz nam o produkcie i wspólnie przygotujmy animacje wpierające Twoje działania marketingowe.

Pomagamy w kreacjach promujących produkty tworząc spoty reklamowe do publikacji w serwisach www, kampaniach social mediowych lub reklamach TV. Zobacz przykład animacji słuchawek gameingowych Genesis. Kilka dynamicznych ujęć, indywidualnie dobrane oświetlenie i symulacja, całość projektu wykonana w 3D. 

 

Chcecie wyróżnić swoje produkty na tle konkurencji – jesteśmy do dyspozycji, chętnie opowiemy jak to zrobić w 3D.

Każdy produkt nawet taki, dla którego jeszcze nie powstał pierwszy prototyp, możemy przygotować w formie animowanej. Zestaw widoków wizualizacji pozwoli Wam dodatkowo przygotować materiały do druku lub publikacji online.

Wizualizacje można wykorzystać do ulotek, katalogów, plakatów lub jako aranżacja grafiki na targi branżowe.

Klient: Impakt S.A.
Zakres: modelowanie 3D, wizualizacje, packshot

STILL_01_FHD
headphones 3d rendering for advertising and marketing materials

W Modelight tworzymy animacje i grafikę pozwalającą prezentować produkty w dowolnym otoczeniu, w idealnie dobranym oświetleniu i ujęciach wirtualnych kamer pozwalających skupić uwagę widza na najważniejszych zaletach Twoich produktów.

reklamowa grafika 3d z wizualizacją słuchawek gameingowych
genesis-3d simulation-leather

Zobacz więcej