3D ANIMACJE i WIZUALIZACJE MEDYCZNE

Jeśli chcecie wyróżnić swoje produkty, zaprezentować ich budowę lub zasadę działania, animacje medyczne 3D są świetnym rozwiązaniem. Wspieramy działania marketingowe tworząc animacje produktów lub procedur medycznych. W 3D nie ma ograniczeń kreatywnych, zaglądamy w niedostępne dla kamery miejsca, przedstawiamy zabiegi w prosty i ciekawy dla widza sposób.

W jaki sposób grafika 3D może pomóc w tej dziedzinie?

  • spoty reklamowe przedstawiające w dynamicznej formie produkty i rozwiązania medyczne
  • animacje instruktażowe – 3d pozwala pokazać krok po kroku sposób użycia narzędzi
  • kreacja edukacyjna – na wizualizacjach w przekroju pokażesz wnętrze i działanie produktów.
  • 3D w prezentacjach medycznych umożliwia wgląd w miejsca niedostępne dla tradycyjnej kamery.
  • Animacje medyczne pozwalają w czysty i zrozumiały sposób wyjaśniać procesy i procedury bez rozlewu ani jednej kropli krwi.
  • Grafika 3D pomaga tworzyć ciekawe materiały do publikacji online, jako oprawa targów branżowych lub do druku.
  • Możesz pokazać detale produktów w zbliżeniu, w szczegółach, przedstawić ich działanie, budowę i zalety oraz funkcje.
  • W animacji każdy proces łatwo wytłumaczyć, pokazać przekrój, przeźroczystość warstw lub ujęcia w zwolnionym tempie
oko-3d
3d-glowa-anatomiczna
skin-3d-cross-section

Animacje medyczne – SOL Millenium

Dla producentów urządzeń zabiegowych, akcesoriów i rozwiązań z branż medycznych proponujemy kompleksowe wsparcie kreatywne. W przypadku wprowadzenia na rynek nowych produktów – wizualizacje do materiałów marketingowych i animacje promocyjne. Dla specjalistów klinicznych – filmy szkoleniowe i instruktażowe wyjaśniające procedury pobierania krwi oraz sposoby prawidłowego użycia produktów. Do promocji i wsparcia działań marketingowych – kreacje reklamowe do serwisów www i druku lub oprawę graficzną na stoiska targowe.

Takie kreacje przygotowaliśmy dla firmy Sol-Millennium Medical Group, globalnego producenta wysokiej jakości urządzeń i środków ochrony osobistej oraz jednego z największych na świecie producentów igieł, strzykawek i urządzeń do pobierania krwi.

W przypadku zabiegów medycznych edukacja i pokazanie na wideo różnych metod i sposobu w jaki należy używać tych produktów jest ważnym aspektem edukacyjnym i szkoleniowym. W formie animacji wyjaśniamy technikę bezpiecznego pobrania krwi, oraz zalety produktów Sol Millenium.

Poza animacją kreacje 3D pozwalają pokazać każdy produkt ujęciach reklamowych skupiając uwagę na detalach.

medical 3d visualization blood collection set
3d wizualizacja medyczna, strzykawka

Animacja 3d – technika dentystyczna – Almadent

Procedury dentystyczne nie należą do najprzyjemniejszych obrazów dla widza. W tej dziedzinie bardzo ważne jest wyjaśnienie zasady działania urządzeń, sposobu montażu i zalet produktów w czysty i zrozumiały sposób. Niestety większość takich procesów dzieje się w miejscach trudno dostępnych dla kamery, lub w środowisku utrudniającym nagranie. Dlatego też i tym przypadku grafika i animacja 3D to dobre rozwiązanie.

Z takiego wsparcia skorzystała pracownia techniki dentystycznej Almadent. Przygotowaliśmy w 3D animacje łączników implantologicznych, proces instalacji oraz serię wizualizacji pokazując produkty w klinicznie czystym otoczeniu. Takie materiały graficzne pozwoliły przygotować publikacje reklamowe i szkoleniowe pokazując rozwiązania techniki dentystycznej w idealnym świetle w szczegółach.

suprastruktura-dental-3d
implant-rendering-dentistic

Wizualizacje dla kosmetologii – Bioevolution

Mezoterapia mikroigłowa – to zabieg kosmetyczny, który polega na wprowadzaniu aktywnych substancji, takich jak witaminy, minerały, aminokwasy czy peptydy, do skóry za pomocą mikronakłuć. W trakcie mezoterapii używane są specjalne urządzenia wyposażone w mikroigiełki, które przekłuwają górną warstwę skóry, umożliwiając składnikom aktywnym przeniknięcie głębiej.

Takie procesy trudno zaprezentować w zbliżeniu, nagrać film wyjaśniający pacjentom jak działają urządzenia zabiegowe, dlatego wspierając działania marketingowe przygotowaliśmy serię wizualizacji 3D pokazujących urządzenia i ich działanie.

needle-3d-akupunktura
needle-macro
bioevolution-medical-render-catalogue
koncowki-medyczne
urządzenie do mezoterapii wizualizacja produktu kosmetologii

Packshoty

Wykonujemy kreacje graficzne opakowań oraz produktów nawet przed powstaniem pierwszego prototypu.
Tworzymy wizualizacje i animacje 3d na potrzeby druku oraz mediów cyfrowych.

oceanic-buteleczka-packshot
rendering produktu kosmetycznego w 3D
wizualizacja produktu suplement diety
boosted-packshot-health-med-04
boosted-key-visual-health-med

Każdy produkt możemy pokazać w formie animowanej, od najprostszych obrotów o 360 stopni, po dowolne opisane w scenariuszach filmy. Prezentacja produktów w ruchu bardziej zwraca uwagę klienta niż statyczne obrazy.

Wizualizacje medyczne i animacje proceDUR 

Tworzymy projekty instruktażowe pokazujące jak prawidłowo wykonywać zabiegi medyczne, jak działają oraz w jaki sposób bezpiecznie i skutecznie powinny być używane produkty zabiegowe. Poza prezentacją realistyczną w takich przypadkach można proponujemy też stylizowaną animację szkicową, która pozwala jeszcze lepiej skupić się na prezentowanej procedurze, sposobie pracy z produktem lub detalach sposobu wykonania samego zabiegu.

Urządzenia zabiegowe – animacja medyczna

Tworzymy animacje medyczne tłumaczące zasadę działania produktów, akcesoriów lub całych systemów medycznych. W animacji stworzysz materiały szkoleniowe, filmy wyjaśniające sposobów użycia przyrządów lub procedór w przystępnej i zrozumiałej dla widza formie.

Taka forma prezentacji daje większe niż nagranie filmowe możliwości skupienia uwagi na najważniejszych aspektach prezentowanych procedur oraz pozwala przedstawić trudno dostępne miejsca lub zabiegi bez rozlewu krwi. Możemy pokazać w zbliżeniu lub przekroju nawet główkę od szpilki, jeżeli jest taka potrzeba.

Animacje zabiegów medycznych i sprzętu

Animowane prezentacje umożliwiają nam zajrzenie nawet do wnętrza strzykawki i prezentację zabiegu w szczegółach. Animacje medyczne to skuteczne narzędzie kreacji filmów szkoleniowych dla specjalistów klinicznych,  materiałów typu explainer-video tłumaczących w prosty sposób skomplikowane procedury lub jako reklama produktów medycznych wpierająca działania promocyjne i marketing.

Packshoty i animacje zabiegów kosmetycznych

Wykonujemy kreacje graficzne opakowań oraz produktów z branży medycznej, kosmetycznej lub dla techniki dentystycznej. W dziedzinach kosmetologii i kosmetyki przedstawienie produktów w estetyczny sposób odgrywa ważną rolę w marketingu i wpływa na decyzje zakupowe klientów. Nie każdy produkt można przedstawić na zdjęciu w idealny sposób, dlatego w przygotowaniu materiałów sprzedażowych 3D jest pomocnym narzędziem. W tej formie bez problemu możemy wygenerować dowolne wizualizacje produktowe, ilustracje z klinicznie czystym i minimalistycznym tłem lub materiały do promocji, pokazujące produkty i rozwiązania kosmetyczne w idealnie dobranym oświetleniu. 

Tworzymy wizualizacje i animacje 3D na które można pokazać w serwisie www, sklepie online lub w dowolnych kreacjach promocyjnych w druku.

Animacje medyczne w Modelight

Jako profesjonalne studio animacji 3D możemy każdy produkt pokazać w formie animowanej, od najprostszych obrotów o 360 stopni, po dowolne opisane w scenariuszach filmy. Prezentacja produktów w ruchu bardziej zwraca uwagę klienta niż statyczne obrazy.

Co możemy zaproponować dla Twoich produktów?

Skontaktuj się z nami i zaprezentuj swoje produkty medyczne w technologii 3D.

Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpiszemy i damy znać co jest niezbędne do wykonania projektu i wyceny.