ANIMACJE 3D DLA BRANŻY CNC | Frezy firmy Pokolm

Firma Pokolm to specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi do frezarek CNC. Szczegółowa prezentacja procesu frezowania w bloku stali nie jest zadaniem łatwym. W tworzeniu materiałów promocyjnych wspierających działania marketingowe dla takich produktów, animacja 3D stanowi świetne rozwiązanie.

Możliwości prezentacji są praktycznie nieograniczone!


Wspierając działania promocyjne produktów Pokolm, tworzymy animacje reklamowe frezów cnc przedstawiające ich działanie w szczegółach. Aby pokazać zarówno produkty jak i proces w efektowny i zrozumiały dla widza sposób, proponujemy różnorodne techniki graficzne. W ujęciach w zwolnionym tempie możemy dokładnie obserwować proces frezowania, a w animacjach w przekroju zajrzeć do wnętrza materiału obrabianego podczas pracy narzędzia.

Klient: Pokolm Frästechnik GmbH & Co. KG
Zakres: animacja, symulacja, packshot

wizualizacja produktu technicznego-pokolm frez cnc wycinający w bryle metalu
pokolm-logo-reveal-02
pokolm-logo-reveal-04
pokolm-logo-reveal-03

Frezarki CNC i narzędzia do obróbki są dostępne w ogromnym zakresie kształtów i rozmiarów. Mogą posiadać ostrza o różnych profilach, takie jak kuliste, stożkowe, płaskie czy cylindryczne, co umożliwia szeroki zakres operacji obróbczych. Tworzenie animacji 3D dla tej branży to nie tylko ekscytujące wyzwanie z perspektywy projektowania graficznego, ale także inżynierskiego. Tym chętniej angażujemy się wraz z zespłem animatorów w takie wyzwania.

3d motion milling proces freez frame 3d render with motion blur
pokolm-slotworx-3d cross section with milling proces
pokolm-slotworx-01
milling cnc device 3d render - pokolm-slotworx-02

Podczas naszej współpracy z Pokolm powstały nie tylko animacje promocyjne ale również wizualizacje 3d do ulotek i katalogów oraz grafiki wielkoformatowe do druku na ściany stoisk targowych.

Stoisko targowe z wizualizacjami produktów na grafice na ścianach i animacją reklamową na monitorze
wizualizacja frezu na targach branżowych technologii CNC
plakat na targi CNC z wizualizacją frezu

Zobacz więcej