Przepływy

Symulacja przypływów cieczy i powietrza.

Urządzenia

modele 3d i reklamowe
wizualizacje produktów

Przekroje urządzeń

Zaglądamy do środka skomplikowanych maszyn.

Funkcjonalności

Pokazujemy jak działają urządzenia HVAC

Przestrzenie magazynowe

Funkcjonowanie systemów hvac w szerokiej perspektywie.

Przepływy

Przepływy powietrza i cieczy w branży HVAC to kluczowy element ilustrujący działanie urządzeń. Odpowiednie zaprezentowanie tego procesu może spowodować zwiększenie świadomości u kupujących. Proponujemy animacje 3D pokazujące ruch powietrza lub cieczy, ilustracje procesów wymiany ciepła lub pokazanie zalet i budowy produktów. W tej dziedzinie mamy sporo doświadczenia. Dla wielu naszych klientów powstały materiały graficzne wspierające działania promocyjne i marketing. Od prostych renderów pojedynczych kurtyn powietrznych, przez animacje działania wymienników ciepła AIC po filmy instruktażowe tłumaczące działanie całych systemów wentylacji Flowair lub system Smay

Urządzenia

Przygotowujemy animacje i rendery na bazie plików i dokumentacji CAD. To zapewnia możliwość idealnego odwzorowania każdego detalu i prezentacje w dowolnej cyfrowej jakości. Nasza grafika i animacje mogą być wykorzystana do wydruku w ulotkach, katalogach lub jako aranżacje stoisk targowych.
Na targi branżowe proponujemy ponadto filmy 3d pokazujące w prosty i zrozumiały sposób budowę lub wybrane cechy produktu.
Na przykład dla AFL Motors rendery do ulotek , katalogów , animacje na ekran TV i aranżacje wielkoformatową na stoisko targowe.

A jeśli planujecie rebranding, chętnie przygotujemy wizualizacje produktowe lub animacje, takie jak dla Hexonic do nowego serwisu www lub innych działań merketingowych.

pasteryzator-urzadzenie
hvac-drycooler
hvac-krocce
hvac-przekroj

Przekroje urządzeń

Tworzymy materiały graficzne pozwalające zrozumieć jak działają produkty.
Pokazanie jak urządzenie wygląda od środka zawsze przykuwa szczególną uwagę widzów. Poza funkcją edukacyjną i poznawczą na przekrojach możemy w ciekawy i prosty sposób pokazać zasadę działania lub budowę nawet skomplikowanego technologicznie produktu. W przypadku wielowarstwowych urządzeń, jak na przykład wymiennik ciepła firmy Hexonic ,grafika 3d pozwoliła nam zajrzeć do środka, poznać wygląd i specyficzny kształt elementów konstrukcji. Proponujemy zarówno statyczne wizualizacje w przekroju jak i animacje ukazujące wszystkie cechy i zalety rozwiązań Hvac w ruchu.

oxen-srodek
oxen-rozstrzal
flowair-przekroj
secespol-przekroj-pion-01
sas-przekroj
secespol-przekroj-pion-02
przeplyw-zimny
przeplyw-cieply

Funkcjonalność

W animacji można zaprezentować dowolną funkcjonalność, budowę, zasadę działania lub wersje czy odmiany kolorystyczne. Przygotowujemy prezentacje wspierające wprowadzenie na rynek nowych produktów, jak na przykład kurtyna Slim firmy Flowair.

Animacje interaktywne mocniej angażują widza i pozwalają w ciekawszy sposób zapoznać się z produktem. Skrypt i animacja 360 umożliwia interaktywnie prezentować wygląd lub budowę.

Możemy wykonać dowolną animację interaktywną pokazując wybraną cechę lub warstwy z jakich się składa urządzenie.

Przestrzenie

Magazynowe

Urządzenia osadzone w kontekście swojej docelowej przestrzeni dają lepsze wyobrażenie funkcjonowania całego systemu. Projektujemy aranżacje wnętrz przemysłowych, w których produkty branży HVAC pokazujemy w dowolnej konfiguracji, z każdej ze stron lub w animacjach instruktażowych wraz z zasadą działania i zaletami systemu. 

scrol-budynek

Skontaktuj się z nami.

 

 

Chętnie odpiszemy i damy znać co jest niezbędne do wykonania projektu i wyceny.