3D dla branży HVAC

Dla wielu firm z tej dziedziny tworzymy materiały graficzne wspierające działania promocyjne i marketingowe.
Jeśli planujecie wprowadzenie na rynek nowego rozwiązania lub działania rebrandingowe pomożemy pokazać je z najlepszej strony. Pracujemy na bazie plików CAD więc jak tylko powstanie pomysł i dokumentacja projektowa możemy przygotować wizualizacje 3D prezentujące produkty w serwisie www lub w materiałach drukowanych. W ten sposób można opracować całą prezentację zanim powstanie prototyp.
Tworzymy wizualizacje produktowe i animacje zwiększające sprzedaż. Od prostych renderów pojedynczych kurtyn powietrznych lub wymienników ciepła, przez animacje działania i budowy, po filmy instruktażowe tłumaczące działanie i sterowanie całymi systemami HVAC.

hvac-przekroj

Przekroje urządzeń

Tworzymy materiały graficzne pozwalające zrozumieć jak działają produkty. Pokazanie jak urządzenie wygląda od środka zawsze przykuwa szczególną uwagę widzów.

Poza funkcją edukacyjną i poznawczą na przekrojach możemy w ciekawy i prosty sposób pokazać zasadę działania lub budowę nawet skomplikowanego technologicznie produktu. 

oxen-srodek
oxen-rozstrzal
flowair-przekroj
secespol-przekroj-pion-01
sas-przekroj
secespol-przekroj-pion-02
przeplyw-zimny
przeplyw-cieply

Urządzenia

Przygotowujemy animacje i rendery na bazie plików i dokumentacji CAD. To zapewnia możliwość idealnego odwzorowania każdego detalu i prezentacje w dowolnej cyfrowej jakości. Nasza grafika i animacje mogą być wykorzystana do wydruku w ulotkach, katalogach lub jako aranżacje stoisk targowych.
Na targi branżowe proponujemy ponadto filmy 3d pokazujące w prosty i zrozumiały sposób budowę lub wybrane cechy produktu.
Na przykład dla AFL Motors rendery do ulotek , katalogów , animacje na ekran TV i aranżacje wielkoformatową na stoisko targowe.

A jeśli planujecie rebranding, chętnie przygotujemy wizualizacje produktowe lub animacje, takie jak dla Hexonic do nowego serwisu www lub innych działań merketingowych.

pasteryzator-urzadzenie

Funkcjonalność

W animacji można zaprezentować dowolną funkcjonalność, budowę, zasadę działania lub wersje czy odmiany kolorystyczne. Przygotowujemy prezentacje wspierające wprowadzenie na rynek nowych produktów, jak na przykład kurtyna Slim firmy Flowair.

Animacje interaktywne mocniej angażują widza i pozwalają w ciekawszy sposób zapoznać się z produktem. Skrypt i animacja 360 umożliwia interaktywnie prezentować wygląd lub budowę.

Możemy wykonać dowolną animację interaktywną pokazując wybraną cechę lub warstwy z jakich się składa urządzenie.

Przestrzenie

Magazynowe

Urządzenia osadzone w kontekście swojej docelowej przestrzeni dają lepsze wyobrażenie funkcjonowania całego systemu. Projektujemy aranżacje wnętrz przemysłowych, w których produkty branży HVAC pokazujemy w dowolnej konfiguracji, z każdej ze stron lub w animacjach instruktażowych wraz z zasadą działania i zaletami systemu. 

scrol-budynek

Porozmawiajmy

 

Jak możemy pomóc wyróżnić Twoje produkty i pokazać procesy HVAC w 3d?