3D ANIMACJA | dla branży HVAC

Dla wielu firm z tej dziedziny tworzymy materiały graficzne wspierające działania promocyjne i marketingowe.
Jeśli planujecie wprowadzenie na rynek nowego rozwiązania lub działania rebrandingowe pomożemy pokazać je z najlepszej strony. Pracujemy na bazie plików CAD więc jak tylko powstanie pomysł i dokumentacja projektowa możemy przygotować wizualizacje 3D prezentujące produkty w serwisie www lub w materiałach drukowanych. W ten sposób można opracować całą prezentację zanim powstanie prototyp.

Wizualizacje produktowe i animacje wyjaśniają budowę, pokazują zastosowania lub tłumaczą zalety i zasady działania urządzań co wpływa na decyzje zakupowe i zwiększa sprzedaż. Od prostych renderów pojedynczych kurtyn powietrznych lub wymienników ciepła, przez animacje działania i budowy, po filmy instruktażowe tłumaczące działanie i sterowanie całymi systemami HVAC.

hvac-przekroj

PRZEKROJE PRODUKTÓW W 3D

Tworzymy materiały graficzne pozwalające zrozumieć jak działają produkty. Pokazanie jak urządzenie wygląda od środka, jak działa i jak jest zbudowane, zawsze przykuwa szczególną uwagę widzów.

Poza funkcją edukacyjną i poznawczą na przekrojach w formie realistycznej grafiki w 3D możemy w ciekawy i prosty sposób pokazać zasadę działania lub budowę nawet skomplikowanego technologicznie urządzenia lub systemu.

wizualizacja produktu technologii hvac
rozstrzał produktu na części grafika
flowair-przekroj
secespol-przekroj-pion-01
przekrój pieca grzewczego
wymiennik ciepła widok wnętrza
hvac media flow 3d render
przeplyw-cieply

WIZUALIZACJE PRODUKTÓW

Przygotowujemy animacje i rendery na bazie plików i dokumentacji CAD. To zapewnia możliwość idealnego odwzorowania każdego detalu i prezentacje w dowolnej cyfrowej jakości. Nasza grafika i animacje mogą być wykorzystana do wydruku w ulotkach, katalogach lub jako aranżacje stoisk targowych.
Na targi branżowe proponujemy ponadto filmy 3D pokazujące w prosty i zrozumiały sposób budowę lub wybrane cechy produktu.

Na przykład dla AFL Motors w 3D powstała cała identyfikacja produktowa w materiałach marketingowych wykorzystanych do ulotek , katalogów , animacjach na ekrany telewizorów targowych i aranżacje wielkoformatową jako wydruk na ścianą stoiska.

A jeśli planujecie rebranding, chętnie przygotujemy wizualizacje produktowe lub animacje, takie jak dla Hexonic do nowego serwisu www lub innych działań promocyjnych.

pasteryzator-urzadzenie na wizualizacji graficznej produktu technicznego.
wizualizacja wnętrza wymiennika ciepła
render przekroju maszyny wymiennik ciepła z branży HVAC

FUNKCJONALNOŚĆ

W animacji można zaprezentować dowolną funkcjonalność, budowę, zasadę działania lub wersje czy odmiany kolorystyczne. Przygotowujemy prezentacje wspierające wprowadzenie na rynek nowych produktów, jak na przykład kurtyna Slim firmy Flowair. Materiały promocyjne, szkoleniowe lub animacje instruktażowe w 3D przygotujesz zanim powstanie pierwszy prototyp urządzenia.

Animacje interaktywne mocniej angażują widza i pozwalają w ciekawszy sposób zapoznać się z produktem. Odpowiedni skrypt oraz animacja 3D pozwalają na interaktywność gdzie użytkownik sam może obracać powiększać lub zapoznać się z budową urządzenia.

Możemy w ten sposób wykonać dowolną animację interaktywną pokazując wybraną cechę lub warstwy z jakich się składa urządzenie i dać użytkownikowi możliwość samodzielnego zapoznania się z produktem.

3D ARANŻACJA WNETRZ PRZEMYSŁOWYCH

W aranżacji wnętrz możecie zaprezentować wszystkie możliwe zastosowania urządzeń przemysłowych, pokazując je w miejscach w jakich mogą pracować, bez konieczności instalacji. W ten sposób można pokazać zainteresowanym klientom zastosowanie każdego z urządzeń, ich połączenia lub zasadę działania. Urządzenia osadzone we wnętrzu dają szersze wyobrażenie funkcjonowania całego systemu.

Projektujemy aranżacje wnętrz przemysłowych, w których produkty branży HVAC pokazujemy w dowolnej konfiguracji, z każdej ze stron lub w animacjach. W kreacjach szkoleniowych wyjaśniamy procesy wymiany ciepła, w animacjach instruktażowych zasadę działania i zalety wynikające z instalacji danego rozwiązania HVAC w budynku.

building cross section for HVAC products marketing materials
wizualizacja technologiczna z systemem nawiewników rooptop HVAC

Porozmawiajmy

 

Jak możemy pomóc wyróżnić Twoje produkty i pokazać procesy HVAC na wizualizacji lub w animacji 3D?