WIZUALIZACJE PRODUKTÓW IT | Impakt

 

Kreacja 3D to dobre rozwiązanie jeśli planujecie grafikę na opakowania produktowe. Na wizualizacji widać każdy detal produktu, w idealnie dobranym ujęciu i oświetleniu. Z zalet wsparcia 3D skorzystał producent i dystrybutor sprzętu IT, firma IMPAKT S.A.

Wizualizacje pokazujące produkty elektroniczne, które wykonaliśmy zostały wykorzystane do publikacji w materiałach promocyjnych. Efekty naszej pracy widoczne są też na opakowaniach produktowych marek firmy: Natec oraz Genesis.

natec-camera-720p-arange camera and monitor render 3d
product packshot 3d render of IT web camera
impakt-camera-720p-macro 3d packshoot
product visualization it camera cgi 3d

Dokumentacja zapisana w plikach CAD to bardzo pomocne wsparcie do przygotowania wizualizacji. Dzięki temu graficy przygotowujący bryły do wizualizacji mają pewność, że każdy detal konstrukcji zostanie przedstawiony z inżynierską precyzją, bez konieczności tworzenia go od nowa.

Niezależnie od tego czy planujecie wprowadzenie na rynek nowego produktu, czy pokazanie istniejącego rozwiązania, grafika 3D pomoże stworzyć kreacje pokazujące produkt z najlepszej strony, do publikacji online lub drukowanych materiałów marketingowych.  Cyfrowa jakość obrazu, możliwość przedstawienia dowolnych odmian materiałowych oraz realistyczna prezentacja produktów, zanim powstanie pierwszy prototyp – to tylko kilka z zalet tego rozwiązania.

Nawet jak ma mamy do dyspozycji pełnej dokumentacji CAD,  jako zespół inżynierów jesteśmy w stanie przygotować modele 3D, wizualizacje lub animacje graficzne. Żeby powstała profesjonalna prezentacja reklamowa często wystarczą jedynie szkice i podstawowe wymiary.

Klient: Impakt S.A.
Zakres: modelowanie 3D, wizualizacje, packshot, key-visual

natec-bluetooth-headphones-keyshot cgi 3d
visual opakowania słuchawek
natec-bluetooth-headphones-closed 3d rendering
3d product rendering of usb cable set
natec-bluetooth-headphones-open cgi 3d
usb cable 3d rendering white
hub usb 3d wizualizacja promocyjna
hub usb i telefon wizualizacja graficzna urządzenia elektronicznego
IT product 3d visualization
hub usb 3d rendering
wizualizacja produktu kijek do selfie
klawiatura gameingowa na wizualizacji produktowej
gemeing keyboard 3d render

Zobacz więcej