3D ANIMACJE MEDYCZNE | Sol Millenium

Wykorzystanie animacji 3D do prezentacji produktów medycznych to dobry pomysł. W ten sposób w angażujący sposób wyjaśnisz procedury lub sposób prawidłowego użycia specjalistycznego sprzętu. Często trudno jest pokazać na zdjęciach lub na filmie instruktażowym jak bezpiecznie używać strzykawek i igieł podczas zabiegów.

W animacji taki proces możemy pokazać w szczegółach, w zbliżeniu, przekroju lub przeźroczystości.

Dla firmy Sol-Millenium tworzymy wizualizacje reklamowe do promocji oraz animacje instruktażowe i produkcje typu explainer-video. Pomagają one zrozumieć zalety oraz tłumaczą sposoby wykorzystania akcesoriów zabiegowych, aby procedury medyczne były bezpieczniejsze dla pacjentów.

Produkty przygotowane w firmie modeli 3D i ich wizualizacje to dobre wsparcie również w przypadku targów branżowych. Wizualizacje produktów w dużej rozdzielczości świetnie komponują się wydruk wielkoformatowy na ścianę stoiska lub jako plakat reklamowy. Znając przestrzeń Waszej strefy targów aranżujemy w 3D odpowiednio produkt by stworzyć spójną prezentacje i oprawę graficzną stoiska.

wizualizacja medyczna 3D igły zabiegowej
blood collection device medical render
wizualizacja produktu na medyczne stoisko targowe

Klient: SOL-Millennium
Zakres: modelowanie 3D, animacja, wizualizacje, motion-design, explainer-video

Niektóre procesy i niuanse związane z procedurami użycia akcesoriów zabiegowych są trudne do zrozumienia. W takich przypadkach animacja 3d i grafika komputerowa jest bardzo pomocna. W tej formie przygotowujemy kreacje typu explainer-video, które pomagają specjalistom klinicznym zobaczyć jak wykonywać zabiegi, jakie są metody aktywacji urządzeń lub ich zalety.

Animacje 3D pozwalają na dokładne przedstawienie produktów medycznych ze skupieniem uwagi na najważniejsze operacje, co umożliwia widzom dokładne zrozumienie ich budowy, zalet i sposobu użycia.

wizualizacja produktów medycznych strzykawki i igły Sol Millenium
medical 3d visualization blood collection set

Zobacz więcej