KREACJE 3D | Technika dentystyczna Almadent

Czy można pokazać procesy medyczne i zabiegi dentystyczne bez rozlewu kropli krwi ?
Jak przedstawić w szczegółach instalację implantów w prosty i jednocześnie estetyczny sposób ?

Jako zespól inżynierów grafiki komputerowej mamy jedną odpowiedź na oba pytania: oczywiście w animacji 3d. Ten forma pozwala przyjrzeć się skomplikowanym procesom i pokazać w szczegółach rozwiązania z tej branży. Prezentujemy produkty skupiając się na najważniejszych zaletach i cechach w klinicznie czystym otoczeniu.

Tam gdzie tradycyjna kamera nie ma wstępu stosujemy ujęcia z przeźroczystością tkanek lub dynamicznie pojawiającym się przekrojem warstw. W ten sposób odbiorca może skupić uwagę na montażu i połączeniu poszczególnych elementów, co jest kluczowe w branży implantologicznej.

Klient: ALMADENT Aleksander Orzełowski
Zakres: wizualizacje, animacje

implants-visualization-family
implant-3d-tytan
suprastruktura-dental-3d
implant-closeup-3d
implant-rendering-dentistic

Pracowania techniki dentystycznej Almadent postawiła przed nami wyzwanie kreacji materiałów promocyjnych oraz instruktażowych do wsparcia działań marketingowych. Na bazie plików CAD naszym zadaniem było wykonać wizualizacje łączników implantologicznych.

Wizualizacje 3d, które tworzymy dla branży dentystycznej są wykorzystywane w publikacjach online, w drukowanych materiałach promocyjnych oraz filmach na targi branżowe. W przystępny i zrozumiały sposób prezentujemy zalety i skomplikowane procesy medyczne.

implant-vis-bridge-material
implant-vis-bridge-wireframe

Zobacz więcej