3D WIZUALIZACJE KOSMETOLOGICZNE | Bioevolution

Prezentacja w materiałach promocyjnych narzędzi i produktów kosmetycznych, w których ważne są detale nie widoczne na fotografii może być trudna. Ciężko jest zrobić zdjęcie, na którym widać końcówki igieł zabiegowych do mezoterapii mikroigłowej lub przedstawić w szczegółach różnice w budowie i działaniu urządzeń z tej dziedziny.

Dlatego w kreacji reklamowej w tej branży dobrym pomysłem jest wsparcie grafiki 3D.

wizualizacja kosmetyczna - mezoterapia urządzenia i działanie na wizualizacji

Seria wizualizacji urządzeń kosmetycznych, którą przygotowaliśmy dla polskiego producenta z tej branży – firmy Bioevolution, pokazuje w detalach różne rodzaje i odmiany produktów zabiegowych. W ten sposób specjaliści z dziedziny kosmetologii mogą zapoznać się z dostępnymi rodzajami urządzeń w szczegółach.

Metoda Bioevolution umożliwia wprowadzanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Dzięki temu intensywnie stymulują one metabolizm komórkowy i wymuszają procesy regeneracyjne. Dlatego przygotowaliśmy też wizualizację pokazującą ten proces w przekroju, wyjaśniając sposób wprowadzania substancji pod skórę.

 

Klient: BIOEVOLUTION
Zakres: wizualizacja, modelowanie 3D

bioevolution-medical-render-catalogue
przekrój końcówki urządzenia do mezoterapii
mezoterapia końcówki urządzeń na wizualizacji graficznej w 3d
mezotherapy-needle-3d

Do publikacji w sklepie sprzedażowym biologica.pl oraz w materiałach marketingowych wykonaliśmy również ujęcia katalogowe prezentujące na neutralnym tle urządzenia makijażu permanentnego.

Jeśli szukacie pomysłu na przedstawienie produktów kosmetycznych, wyjaśnienie zalet lub działania procedur zabiegowych w przystępny dla widza sposób wizualizacja 3d to dobry pomysł. W tej formie można wyróżnić każdy detal, wyjaśnić w prosty sposób proces lub pokazać zalety zabiegów bez rozlewu ani jednej kropli krwi.

Cosmetics product 3d visualization
laser margo do mezoterapi na wizualizacji graficznej 3d
wizualizacja produktów medycznych - mezoterapia
wizualizacja kosmetologiczna, końcówka z igłami zabiegowymi
mezo terapia zbliżenie na końcówkę zabiegową - wizualizacja produktu medycznego
wizualizacja produktu kosmetycznego do mezoterapii

Zobacz więcej