KAAST

 

Animacja 3d transformacji maszyny w robota oraz walka robotów. Na potrzeby scen do filmu reklamowego dla producenta ploterów CNC, firmy KAAST przygotowaliśmy koncepcję kreatywną robota złożonego z części plotera. Powstał model 3d plotera oraz robot składający się z elementów tego modelu. Do scen animacji przygotowaliśmy projekt i aranżację wnętrza industrialnej hali magazynowej. Stworzyliśmy animacje przekształcenia modelu graficznego plotera w robota. 

Klient: Gdesz studio filmowe
Zakres: modelowanie 3D robotów, wnętrza, wizualizacje, packshoty, animacja 3d

cnc-transformer-ploter-3d
3d-robot-model-hand-2
transformer-sunlight
Transformer-Kaast-interior-3d-visual

Model graficzny robota jest zaprojektowany z elementów plotera CNC.

Wykonaliśmy dynamiczne sceny animacji w której maszyna transformuje się z plotera w robota.Wnętrze hali magazynowo produkcyjnej, w której toczy się akcja animacji zostało uzupełnione o elementy lepiej oddające skalę robota.

Industrial-interior-visualization-3d-2
cnc-3d-visualization-robot-2
3d-robot-model-transformer-CNC-gray-mesh-2
transfoermer-open-zoom-2

W drugiej fazie projektu przy współpracy ze studiem filmowym Gdesz Visuals przygotowaliśmy animację walki dwóch robotów.

Do nowych sekwencji filmu powstała koncepcja kreatywna budowy i wyglądu oraz model 3d drugiego robota – Priminer. Obie maszyny CNC przekształcone w roboty walczą ze sobą w kilku dynamicznych ujęciach kamer. Wszystkie sceny wykonane zostały w pełni w formie animacji graficznej.

Zobacz więcej