KREACJA 3D CZĘŚĆI MASZYN | Serwis Kop

Jeśli produkty, które chcesz pokazać są ukryte wewnątrz innych urządzeń, w środku maszyn lub pod obudową, pokazanie ich w materiałach promocyjnych w miejscu gdzie występują może być trudnym wyzwaniem. Nie każde rozwiązanie techniczne widać na pierwszy rzut oka, a często produkty istotne dla funkcjonowania całego urządzenia są niemożliwe do pokazania na zdjęciu.

W takich sytuacjach dobrym pomysłem jest przygotowanie modelu 3D i pokazanie w szczegółach tych produktów na wizualizacji.  Na bazie takiego modelu można zobaczyć każdą warstwę, element lub cześć produktu, nawet te schowane w głębi pod obudową całego urządzenia

wizualizacja-przekrój-gąsiennica

Klient: SERWIS KOP Sp. z o.o. Sp.k.
Zakres: wizualizacje produktów, przekroje i animacja 3D

Do tego typu prezentacji można w formie graficznej w wirtualnym świecie zastosować wiele rozwiązań nieosiągalnych realnie, na przykład półprzeźroczystość wybranych elementów, zanik poszczególnych warstw lub pokazanie maszyn w zupełnie innej niż realistyczna konwencji materiałowej. Takie kreacje powstały dla producenta części  zamiennych do koparek – firmy Serwis Kop.

Wizualizacje z wykorzystaniem przeźroczystości oraz nierealistycznych materiałów pozwalają skupić uwagę na wybranych fragmentach pojazdów, wyróżnić je graficznie i zaprezentować w niekonwencjonalny sposób.

traktor-3d
koparka-volvo-3d
minikoparka-3d
compact-3d

Zobacz więcej