ANIMACJE 3D

Szukasz sposobu na wyróżnienie swojego produktu? Pokaż jak działa, z czego się składa, jak pracują jego poszczególne części. Animacja w 3D daje nieograniczone możliwości prezentacji.

Nawet skomplikowane procesy technologiczne lub procedury medyczne pokażesz w animacji w prosty, zrozumiały sposób. Wideo łączy zmysły angażując widza i pozwalając wyjaśnić trudne do opisania treści, bez wysiłku.

Kreacje w 3D pozwalają tworzyć zarówno dynamiczne spoty reklamowe jak i filmy instruktażowe, szkoleniowe lub edukacyjne.

Zadzwoń +48 509 510 197 lub napisz

ANIMACJE REKLAMOWE – wspieramy marketing.

Dlaczego warto zainwestować w filmy reklamowe 3D?

Bo wzbudzają zainteresowanie i przyciągają uwagę odbiorcy, a to przekłada się decyzje zakupowe i wzrost sprzedaży. Wideo jest najskuteczniejszą formą przekazu, a animacje reklamowe 3D to uniwersalne narzędzie w promocji na strony www, targi branżowe lub do telewizyjnych spotów reklamowych.

Wspieramy działania marketingowe i promocyjne tworząc animacje 3D, które pozwolą Ci wyróżnić produkty, pokazać je z najlepszej strony w idealnym świetle.

Skontaktuj się z nami

ANIMACJE MEDYCZNE

Nie każdy proces można łatwo zaprezentować na zdjęciu lub pokazać w nagraniu wideo. W przypadku procedur medycznych lub zabiegowych bardzo pomocne są produkcje typu explainer video.

W ten sposób bez rozlewu krwi można przyjrzeć się zabiegom, pokazać sposób instalacji implantów dentystycznych lub wyjaśnić na przykład procedurę pobierania krwi.  Jako studio animacji 3D produkujemy filmy szkoleniowe dla branży medycznej pokazując krok po kroku procedury lub sposób bezpiecznego użycia narzędzi.

Zobacz animacje medyczne

ANIMACJE TECHNICZNE 3D – pokazujemy niemożliwe do sfilmowania procesy

Tworzymy projekty pokazujące w przekroju maszyny i urządzenia, przekroje warstw konstrukcji budowlanych. Kreacje typu explainer-video mają zastosowanie nie tylko w dziedzinach medycznych ale tez w różnych gałęziach przemysłu. Wyjaśniamy procesy wymiany ciepła z branży HVAC, działanie frezów i ploterów CNC, lub zastosowanie innowacyjnych produktów w dziedzinie motoryzacji.

Zobacz przykłady

PROFESJONALNE ANIMACJE KOMPUTEROWE 3D

Animacja w 3D tłumaczy złożone procesy w prosty i przystępny sposób, pokazuje, jak produkt wygląda „od środka”, jak funkcjonuje i gdzie można go wykorzystać. W Modelight tworzymy animacje reklamowe, które budują świadomość i rozpoznawalność marki.

Animacje 3D na długo zostają w pamięci, a wykorzystanie zaawansowanej grafiki komputerowej umożliwia nam kreowanie świata pochodzącego wprost z Twojej wyobraźni.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

∙ Wizualizacje 3D
∙ Modelowanie 3D
∙ Filmy instruktażowe
∙ Animacje produktowe
∙ Wizualizacje architektoniczne

W Modelight projektujemy i realizujemy animacje 3D według Twoich dokładnych wytycznych, dokumentacji technicznej lub plików typy CAD. Jeśli to Twój pierwszy projekt, chętnie opowiemy o poszczególnych etapach realizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiajmy.

DAJ ZNAĆ

Potrzebujesz animacji czy wizualizacji 3d?