ANIMACJE KOMPUTEROWE 3D

Szukasz sposobu na wyróżnienie swojego produktu? Pokaż, jak działa, z czego się składa, jak pracują jego poszczególne części. Animacja 3D daje nieograniczone możliwości prezentacji.

Nawet skomplikowane procesy technologiczne lub procedury medyczne pokażesz w animacji komputerowej w prosty, zrozumiały sposób. Wideo pozwala wyjaśnić trudne do opisania treści, szybko i bez wysiłku.

Kreacje w 3D pozwalają tworzyć zarówno dynamiczne spoty reklamowe, jak i filmy instruktażowe, szkoleniowe lub edukacyjne.

Zadzwoń +48 509 510 197 lub napisz

ANIMACJE REKLAMOWE – wspieramy marketing.

Dlaczego warto zainwestować w filmy reklamowe przygotowane w technice 3D?

Bo animacje komputerowe wzbudzają zainteresowanie i przyciągają uwagę odbiorcy, a to przekłada się na decyzje zakupowe i wzrost sprzedaży. Wideo jest najskuteczniejszą formą przekazu, a animacje reklamowe 3D to uniwersalne narzędzie w promocji na strony www, targi branżowe lub do telewizyjnych spotów reklamowych.

Wspieramy działania marketingowe i promocyjne tworząc animacje 3D, które pozwolą Ci wyróżnić produkty, pokazać je z najlepszej strony w idealnym świetle.

Skontaktuj się z nami

ANIMACJE MEDYCZNE

Nie każdy proces można łatwo zaprezentować na zdjęciu lub pokazać w nagraniu wideo. W przypadku procedur medycznych lub zabiegowych bardzo pomocne są produkcje typu explainer-video.

W ten sposób bez rozlewu krwi można przyjrzeć się zabiegom, pokazać sposób instalacji implantów dentystycznych lub wyjaśnić na przykład procedurę pobierania krwi. Jako studio animacji 3D produkujemy animacje komputerowe 3D i filmy szkoleniowe dla branży medycznej, pokazując krok po kroku procedury lub sposób bezpiecznego użycia narzędzi.

Zobacz animacje medyczne

ANIMACJE 3D TECHNICZNE – pokazujemy niemożliwe do sfilmowania procesy

Tworzymy projekty pokazujące w przekroju maszyny i urządzenia, przekroje warstw konstrukcji budowlanych. Kreacje typu explainer-video mają zastosowanie nie tylko w dziedzinach medycznych, ale też w różnych gałęziach przemysłu. Nasze animacje komputerowe wyjaśniają procesy wymiany ciepła z branży HVAC, działanie frezów i ploterów CNC lub zastosowanie innowacyjnych produktów w dziedzinie motoryzacji.

Zobacz przykłady

PROFESJONALNE ANIMACJE KOMPUTEROWE 3D

Animacja w 3D tłumaczy złożone procesy w prosty i przystępny sposób, pokazuje, jak produkt wygląda „od środka”, jak funkcjonuje i gdzie można go wykorzystać. W Modelight tworzymy animacje pomagające w procesie sprzedaży, które budują świadomość i rozpoznawalność marki.

Animacje 3D na długo zostają w pamięci, a wykorzystanie zaawansowanej grafiki komputerowej umożliwia nam kreowanie dowolnych pomysłów, pokazanie produktów i rozwiązań zanim powstaną pierwsze prototypy.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować jako profesjonalne studio animacji?

W Modelight projektujemy i realizujemy animacje 3D według Twoich dokładnych wytycznych, dokumentacji technicznej lub plików typy CAD. Jeśli to Twój pierwszy projekt, chętnie opowiemy o poszczególnych etapach realizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiajmy.

DAJ ZNAĆ

Potrzebujesz animacji czy wizualizacji 3d?