3D WIZUALIZACJE PRODUKTOWE | Materace Magnat

Każdy z nas lubi się wyspać. Na dobry sen ma wpływ wiele czynników, odpowiedni czas, miejsce, ciepło, pościel, często również to z kim śpimy 😉

Ale co jest najistotniejsze?

W naszej ocenie jednym z najważniejszych elementów wpływających na dobry sen jest jednak nie to z kim ale na czym śpimy. Mimo dobrego czasu na sen, idealnego miejsca oraz towarzystwa ciężko wyspać się na źle dobranym materacu.

A w tym temacie mieliśmy okazję poznać wiele możliwości tworząc wizualizacji przekrojów takich produktów dla firmy Magnat.

Na temat doboru odpowiedniego produktu z tej kategorii można znaleźć wiele artykułów, każdy z nich opisuje w szczegółach zalety, rodzaje wykończenia, materiały i warstwy materacy. Na rynku dostępnych jest też wiele technologii, można kupić materace sprężynowe, kieszeniowe lateksowe lub piankowe. W niektórych materacach można nawet znaleźć kokosy 😉 no może nie dosłownie bo chodzi tu o warstwę kokosową, która zwiększa twardość i ma wiele dodatkowych zalet w produkcji materaca.

Można o tym czytać całe elaboraty ale jest prostsze rozwiązanie aby w przystępny, zrozumiały i przekonywujący sposób pokazać materace  – grafika 3D– na wizualizacji w przekroju widać dokładnie z czego składają się materace i co mają w środku.

Klient: Michał Suder P.P.H.U. MAGNAT
Zakres: wizualizacje, modelowanie 3D, koncept

z jakich warstw składa się materac-przekroj w 3d
materac-kokos wizualizacja w przekroju
przekrój warstw materacy na wizualizacji materac-kokos-romby
przekrój warstw materac-pianka-komfort
warstwy materaca na przekroju graficznym
jak zbudowany jest materac w środku
przekrój materaca w 3d

 

Zamiast tworzyć długie opisy, wystarczy pokazać odpowiednio wykonaną grafikę – przekrój każdej z warstw produktu, zaznaczyć i opisać ich cechy i zalety. Analiza takiego obrazu jest dla każdego łatwiejsza i zrozumiała na pierwszy rzut oka. Taka przygotowana oferta pozwala klientowi szybko zapoznać się i wybrać najlepszy dla siebie produkt.

 

materac-aloe
materac-komfort
materac-jersey
materac-jersey-2
wizualizacja materaca bamboo

Zobacz więcej