Z pomocą kreacji graficznych i animacji przygotujesz  materiały marketingowe, szkoleniowe i edukacyjne dla dowolnych produktów z każdej dziedziny. 

Grafika komputerowa pozwala wyjaśnić zalety produkty, pokazać jak jest zbudowany i jak działa oraz zaprezentować go z najlepszej strony, nawet zanim powstanie prototyp. 
Reklamujemy produkty codziennego użytku, wyjaśniamy skomplikowane procesy technologiczne, pokazujemy rozwiązania niedostępne dla kamery i niemożliwe do pokazania na zdjęciu. 

Poniżej znajdziesz przykładowe kreacja z 4 dziedzin:

  • produkty w 3d – reklama i promocja produktów, wsparcie graficzne w tworzeniu materiałów reklamowych
  • technika – jak w animacji w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnić skomplikowane procesy i działanie urządzeń
  • health & beauty – animacje wyjaśniające procedury medyczne, użycie specjalistycznych narzędzi i wizualizacje produktów medycznych
  • HVAC – branża specjalistyczna wymiany ciepła, chłodnictwa i wentylacji – proces wymiany ciepła w animacji, działania urządzeń i systemów przemysłowych.

 

TECHNIKA

Procesy technologiczne nie zawsze można dokładnie wyjaśnić w szczegółach na nagraniu wideo, ciężko jest zajrzeć do wnętrza pracujących maszyn.

Z pomocą animacji w 3D, jesteśmy w stanie przedstawić dowolne produkty techniczne w przekroju lub w formie półprzeźroczystej. W ten sposób pokażesz funkcje każdego urządzenia, jego zalety, budowę lub zasadę działania.

Skomplikowane procesy techniczne czy procedury medyczne, prezentowane w zwolnionym tempie, stają się bardziej zrozumiałe.

Produkujemy grafikę i animację dla firm do spotów reklamowych, filmów szkoleniowych lub instruktażowych typu explainer-video. Wspieramy promocje i prezentacje w branżach takich jak obróbka CNC, Automotive, HVAC, medyczna czy budowlana.

Zobacz nasze animacje 3d i kreacje dla rozwiązań technologicznych i technicznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

PRODUKTY

Chcesz wyróżnić swój produkt w kreacjach reklamowych, pokazać go z najlepszej strony w idealnym świetle?
Animacja 3D jest szeroko wykorzystywana do promowania produktów poprzez spoty reklamowe, które spotykamy każdego dnia w reklamach telewizyjnych, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.
Z pomocą grafiki możliwe jest stworzenie realistycznych produktów, które są nie do odróżnienia od rzeczywistych materiałów filmowych.
Dodatkową zaletą 3D i przewagą nad tradycyjną fotografią jest możliwość generowania obrazów w niemal nieograniczonej rozdzielczości. Pozwala to na tworzenie projektów do druku wielkoformatowego lub publikacji internetowych, w których produkty są pokazane z niesamowitą szczegółowością.

Możliwości kreacji są nie ograniczone. Tworzymy animacje dla firm z różnych branż do materiałów reklamowych, zanim powstanie pierwszy prototyp. Nie musisz organizować sesji zdjęciowej. W animacji przygotujemy przyciągającą uwagę prezentację produktową, pokażemy w szczegółach każdy detal, odmiany kolorystyczne lub dostępne wersje i wymiary. Tworzymy spoty promocyjne, animacje produktów do serwisów www lub na ekrany TV na targi branżowe.

ZOBACZ WIĘCEJ

Health & Beauty

W branży Health and Beauty detale i estetyka są kluczowe. Nie zawsze jednak łatwo jest przygotować idealne zdjęcie, niektóre produkty są trudne do pokazania na fotografii.
Ciężko na przykład pokazać czubek igły zabiegowej lub zajrzeć z obiektywem do wnętrza ciała pacjenta.
Za to w 3D nie ma z tym najmniejszego problemu – mamy pełna kontrolę nad światłem, wyglądem i prezentacją. Wizualizacje produktów medycznych i kosmetycznych pozwalają w szczegółach przedstawić każdy detal i skupić uwagę na produkcie.

W animacjach dla firm medycznych prezentujemy w prosty sposób skomplikowane procedury, tłumaczymy krok po kroku jak używać specjalistycznych narzędzi zabiegowych. W dziedzinie techniki dentystycznej można w 3D zaprezentować łatwo procedury instalacji łączników implantologicznych, tłumacząc proces w zrozumiały i prosty sposób, bez rozlewu krwi.

ZOBACZ WIĘCEJ

HVAC

Wisz co to jest destratyfikator i czy jest groźny jak Dementor, zastanawiasz się kto się kryje za kurtyną powietrzną?
My w Modelight już wiemy, współpracując z wieloma producentami z branży wymiany ciepła można się wiele nauczyć, nie tylko o produktach, ale też rozwiązaniach technicznych i korzyściach jakie niesie za sobą optymalizacja cieplna w budynkach i procesach przemysłowych.
Tworzymy materiały graficzne pozwalające zrozumieć jak działają urządzenia wymiany ciepła.
Z naszym wsparciem wyjaśnisz nie tylko proces destratyfikacji, działanie lub budowę nawiewników, rooftopów ale też innych specjalistycznych urządzeń z branży grzewczej, wentylacyjnej i chłodniczej – czyli HVAC
Pomagamy w produkcji materiałów szkoleniowych, edukacyjnych i reklamowych zwiększających sprzedaż. Projektujemy aranżacje wnętrz przemysłowych, w których produkty branży HVAC pokazujemy w dowolnej konfiguracji.  W animacjach instruktażowych wyjaśniamy w 3D zalety lub możliwości sterowania ogrzewaniem w halach wielkopowierzchniowych.
Zobacz przykłady, może to rozwiązanie okaże się pomocne do prezentacji również Twoich produktów HVAC.

ZOBACZ WIĘCEJ

Animacje graficzne – nowoczesne rozwiązania dla firm

Animacje dla firm stały się nieodzowną częścią dzisiejszych strategii marketingowych. Dzięki technologii 3D w kreatywny sposób wyróżnisz swój produkt na tle konkurencji, zaprezentujesz go z najlepszej strony, w idealnym świetle, nawet przed powstaniem pierwszego prototypu. Obraz jest wart więcej niż 1000 słów, a dzięki animacji graficznej i video możesz pokazać zalety, budowę i zasadę działania w zrozumiały i angażujący sposób.

Wspieramy działania marketingowe, szkoleniowe i edukacyjne tworząc spoty reklamowe, animacje explainer-video oraz projekty instruktażowe. Reklamujemy produkty codziennego użytku, wyjaśniamy skomplikowane procesy technologiczne, pokazujemy rozwiązania niedostępne dla kamery i niemożliwe do pokazania na zdjęciu. Wykorzystaj nasze animacje biznesowe do promocji swojego produktu lub usługi. W 3D nie ma ograniczeń w kreacji.

 

Animacje dla firm – powierz to specjalistom

Modelight to profesjonalne studio animacji 3D, które specjalizuje się w tworzeniu animacji dla firm z wielu branż, m.in.: grzewczej, wentylacyjnej i chłodniczej (czyli HVAC), motoryzacyjnej, budowlanej, meblarskiej, medycznej i dentystycznej. Nasze animacje promocyjne pozwalają reklamować produkty przekraczając bariery językowe, przyciągając uwagę odbiorców i zatrzymując ją na dłużej.

Wideo jest najskuteczniejszą i najprostszą formą przekazu angażującą widza.

Nie wiesz, jak w prosty sposób pokazać działanie skomplikowanego urządzenia? Zastanawiasz się, jak podkreślić innowacyjność swojego produktu? Szukasz pomysłu na ciekawą prezentację Twojej usługi – dla klientów, kontrahentów, sponsorów? Sięgnij po animacje 3D. Nasze animacje dla firm to kreatywne narzędzie, które pozwoli Ci pokazać się z zupełnie innej strony w trzech wymiarach.

Co jeszcze możemy zaproponować?

Animacje i wizualizacje dla firm stanowią potężne narzędzie, które pomaga w umocnieniu profesjonalnego wizerunku produktów i Twojej marki na rynku. Wykorzystaj potencjał kreacji graficznych w materiałach marketingowych i promocji.