Technika

Procesy technologiczne nie zawsze można dokładnie wyjaśnić w szczegółach na nagraniu wideo, ciężko jest zajrzeć do wnętrza pracujących maszyn.

Z pomocą animacji w 3D, jesteśmy w stanie przedstawić dowolne produkty techniczne w przekroju lub w formie półprzeźroczystej. W ten sposób pokażesz funkcje każdego urządzenia, jego zalety, budowę lub zasadę działania.

Skomplikowane procesy techniczne czy procedury medyczne, prezentowane w zwolnionym tempie, stają się bardziej zrozumiałe.

Produkujemy grafikę i animację dla firm do spotów reklamowych, filmów szkoleniowych lub instruktażowych typu explainer-video. Wspieramy promocje i prezentacje w branżach takich jak obróbka CNC, Automotive, HVAC, medyczna czy budowlana.

Zobacz nasze animacje 3d i kreacje dla rozwiązań technologicznych i technicznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Produkty

Chcesz wyróżnić swój produkt w kreacjach reklamowych, pokazać go z najlepszej strony w idealnym świetle?
Animacja 3D jest szeroko wykorzystywana do promowania produktów poprzez spoty reklamowe, które spotykamy każdego dnia w reklamach telewizyjnych, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.
Z pomocą grafiki możliwe jest stworzenie realistycznych produktów, które są nie do odróżnienia od rzeczywistych materiałów filmowych.
Dodatkową zaletą 3D i przewagą nad tradycyjną fotografią jest możliwość generowania obrazów w niemal nieograniczonej rozdzielczości. Pozwala to na tworzenie projektów do druku wielkoformatowego lub publikacji internetowych, w których produkty są pokazane z niesamowitą szczegółowością.

Możliwości kreacji są nie ograniczone. Tworzymy animacje dla firm z różnych branż do materiałów reklamowych, zanim powstanie pierwszy prototyp. Nie musisz organizować sesji zdjęciowej. W animacji przygotujemy przyciągającą uwagę prezentację produktową, pokażemy w szczegółach każdy detal, odmiany kolorystyczne lub dostępne wersje i wymiary. Tworzymy spoty promocyjne, animacje produktów do serwisów www lub na ekrany TV na targi branżowe.

ZOBACZ WIĘCEJ

Health & Beauty

W branży Health and Beauty detale i estetyka są kluczowe. Nie zawsze jednak łatwo jest przygotować idealne zdjęcie, niektóre produkty są trudne do pokazania na fotografii.
Ciężko na przykład pokazać czubek igły zabiegowej lub zajrzeć z obiektywem do wnętrza ciała pacjenta.
Za to w 3D nie ma z tym najmniejszego problemu – mamy pełna kontrolę nad światłem, wyglądem i prezentacją. Wizualizacje produktów medycznych i kosmetycznych pozwalają w szczegółach przedstawić każdy detal i skupić uwagę na produkcie.

W animacjach dla firm medycznych prezentujemy w prosty sposób skomplikowane procedury, tłumaczymy krok po kroku jak używać specjalistycznych narzędzi zabiegowych. W dziedzinie techniki dentystycznej można w 3D zaprezentować łatwo procedury instalacji łączników implantologicznych, tłumacząc proces w zrozumiały i prosty sposób, bez rozlewu krwi.

ZOBACZ WIĘCEJ

HVAC

Wisz co to jest destratyfikator i czy jest groźny jak Dementor, zastanawiasz się kto się kryje za kurtyną powietrzną?
My w Modelight już wiemy, współpracując z wieloma producentami z branży wymiany ciepła można się wiele nauczyć, nie tylko o produktach, ale też rozwiązaniach technicznych i korzyściach jakie niesie za sobą optymalizacja cieplna w budynkach i procesach przemysłowych.
Tworzymy materiały graficzne pozwalające zrozumieć jak działają urządzenia wymiany ciepła.
Z naszym wsparciem wyjaśnisz nie tylko proces destratyfikacji, działanie lub budowę nawiewników, rooftopów ale też innych specjalistycznych urządzeń z branży grzewczej, wentylacyjnej i chłodniczej – czyli HVAC
Pomagamy w produkcji materiałów szkoleniowych, edukacyjnych i reklamowych zwiększających sprzedaż. Projektujemy aranżacje wnętrz przemysłowych, w których produkty branży HVAC pokazujemy w dowolnej konfiguracji.  W animacjach instruktażowych wyjaśniamy w 3D zalety lub możliwości sterowania ogrzewaniem w halach wielkopowierzchniowych.
Zobacz przykłady, może to rozwiązanie okaże się pomocne do prezentacji również Twoich produktów HVAC.

ZOBACZ WIĘCEJ