AFL MOTORS

Realizowane przez nas projekty często wykorzystywane są podczas prezentacji na targach branżowych. Tak też było przy współpracy z producentem wentylatorów przemysłowych AFL Motors. Przygotowaliśmy serię grafik oraz animacje tworzące oprawę stoiska targowego, wydruk wielkoformatowy na ścianę, widoki do katalogów, ulotek oraz animację produktów na główny ekran TV.

afl-stoisko-targowe

Klient: AFL Motors
Zakres: animacja, packshot

Wizualizacje produktów zostały wykonane z inżynierską dokładnością dzięki współpracy z działem R&D. W przypadku skomplikowanych urządzeń tworzenie modelu graficznego od nowa może być bardzo czasochłonne. Pracując na plikach CAD oraz dokumentacji zdjęciowej mamy pewność, prawidłowego wyglądu każdego detalu.

wiatrak_przekroj2

Opracowane wizualizacje uzupełniły materiały reklamowe opublikowane w nowym serwisie AFL Motors Na stronę główną powstał animowany baner a na poszczególne podstrony packshoty na neutralnym tle.

afl-strona-www2
wiatrak-afl
wiatrak-afl-obudowa

Aby w pełni zaprezentować produkt techniczny warto pokazać jak działa. W wirtualnej przestrzeni nie ma ograniczeń możemy zaproponować widoki w częściowym przekroju lub symulację działania.

wentylator-powietrze

Zobacz więcej