ANIMACJE PRZEMYSŁOWE – AFL Motors

Realizowane przez nas projekty często wykorzystywane są podczas prezentacji na targach branżowych. Grafika 3D w formie wizualizacji może mieć dowolną rozdzielczość, więc każdy opracowany już model 3d produktu, przygotowany do wizualizacji, można wykorzystać do reklamy i promocji online, wydrukować w ulotkach, katalogach lub na zastosować jako grafika główna na ścianie zabudowy targowej. Świetnie wykorzystał zalety tej techniki producent wentylatorów przemysłowych firma AFL Motors.

Przygotowana seria wizualizacji, oraz animacje 3D pomogły zbudować spójną komunikację merketingową, tworząc oprawę stoiska targowego – wydruk wielkoformatowy na ścianę, widoki do katalogów, ulotek oraz animację pokazującą produkty na głównym ekranie TV na targach branżowych. Wizualizacje przydały się przy okazji do publikacji w serwisie www, pokazującym wentylatory AFL w ujęciach katalogowych – na neutralnym tle.

afl-stoisko-targowe

Klient: AFL Motors
Zakres: animacja, packshot

Wizualizacje produktów zostały wykonane z inżynierską dokładnością dzięki współpracy z działem R&D. W przypadku skomplikowanych urządzeń tworzenie modelu graficznego od nowa może być bardzo czasochłonne. Pracując na plikach CAD oraz dokumentacji zdjęciowej mamy pewność, prawidłowego wyglądu każdego detalu.

wiatrak_przekroj2

Współpraca z AFL to dobry przykład kompleksowego wsparcia w kreacji materiałów wspierających działania promocyjne na różnych polach eksploatacji. Wizualizacje produktów prezentowane są w materiałach online oraz w druku, a animacje pozwalają zaprezentować wygląd, budowę i odmiany wentylatorów dostępnych w ofercie producenta.

Jeśli planujecie przygotować spójną i ciekawą prezentację reklamową grafika 3D i animacja to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej sesji zdjęciowej lub nagrania wideo. Wszystkie potrzebne widoki produktów, ujęcia w przekroju lub prezentację animowaną możemy przygotować bazując na dokumentacji CAD z inżynierską dokładnością. 

afl-strona-www2
wizualizacja produktu przemysłowy wentylator
wiatrak-afl-obudowa

Aby w pełni zaprezentować produkt techniczny warto pokazać jak działa. W wirtualnej przestrzeni 3D nie ma ograniczeń, wiec możemy zaproponować widoki w częściowym przekroju lub symulację działania. Animacje 3D to dobre rozwiązanie jeśli planujecie kampanię reklamową, kreacje filmów instruktażowych lub szkoleniowych. W tej formie łatwo i przystępnie możemy wyjaśnić jak jest zbudowany produkt, jak działa i dlaczego warto go kupić 😉

wentylator-powietrze

Zobacz więcej