WIZUALIZACJE MEBLI – Magnat

Wizualizacje mebli to bardzo efektywna metoda w działaniach promocyjnych. Dzięki wsparciu kreacji w 3D tworzymy kampanie reklamowe lub materiały wspierające sprzedaż, nawet przed wykonaniem pierwszych prototypów. 

Wizualizacje 3D pozwalają przedstawić meble w różnych wariantach kolorystycznych, materiałowych i w różnych konfiguracjach, bez konieczności organizowania sesji zdjęciowej. Wykorzystajcie zalety grafiki komputerowej do celów reklamowych, prezentacyjnych, filmów i reklam promujących meble online lub w innych materiałach wspierających marketing.

ARANŻACJA WNĘTRZ

Każdy mebel wygląda lepiej w otoczeniu wnętrza, w którym może występować. Nie przypadkiem w dużych sklepach meblowych widzimy przykładowe aranżacje przestrzeni, prezentujące zestaw mebli w specjalnie zaprojektowanych pomieszczeniach.  Dla klientów “kupujących oczami” pomaga to wyobrazić sobie, jak dana kolekcja może być zaaranżowana w domu lub mieszkaniu.

Aranżacja wnętrz to pomocny sposób prezentacji wpływający na decyzje zakupowe. Jeśli produkujecie meble i chcecie je pokazać w przykładowym wnętrzu, nie trzeba go budować, jest proste rozwiązania – wizualizacja 3D oczywiście. Projektujemy i aranżujemy dowolną przestrzeń podkreślając unikalny charakter reklamowanych mebli.

Na wizualizacji w 3D zaprezentujemy meble w idealnie dobranym oświetleniu, z odpowiednimi dodatkami w dowolnej wersji wymiarów lub kolorów. 

Klient: Michał Suder P.P.H.U. MAGNAT
Zakres: wizualizacje, modelowanie 3D, koncept

wizualizacja wnętrza sypialni, promocja łóżka
interior 3d rendering for flow furniture collection
magnat-bed-persp
wizualizacja 3d mebli w nowoczesnej sypialni

Poza aranżacją i wizualizacjami w wnętrzach każdy z mebli można pokazać w 3d na neutralnym tle, w ujęciach typu pack-shot. Taka prezentacje morze być wykorzystana do prezentacji produktów w serwisie www lub drukowanych katalogach meblowych. Raz opracowany model graficzny mebla można wykorzystać do przygotowania wirtualnej sesji zdjęciowe, pokazując go w różnych kolorach lub materiałach, w dowolnej odmianie wymiarów, z każdej strony w idealnie dobranym oświetleniu.

Zobacz więcej