Wizualizacje promocyjne mebli

Wizualizacje mebli mogą być pomocne w wielu przypadkach, na przykład zamiast sesji zdjęciowej. 3D to też dobre rozwiązanie jeśli chcecie przygotować kampanię reklamową zanim powstanie prototyp lub sprawdzić, jak będzie wyglądał Wasz pomysł w kilku odmianach materiałowych.

Grafika 3D jest wtedy najlepszym rozwiązaniem: zarówno w kreacjach do materiałów promocyjnych pokazujących docelowym klientom meble, jak też dla zakładów produkcyjnych jako referencja wyglądu i wzór do stworzenia prototypu. Każdy przygotowany w 3d mebel możemy wizualizować z dowolnej strony w oświetleniu dziennym studyjnym lub nocnym.

Zadzwoń +48 509 510 197 lub napisz

Wizualizacje mebli – sprawdź, jak będzie wyglądał Twój produkt w różnych odmianach

W Modelight specjalizujemy się w tworzeniu modeli 3D i prezentacji mebli, dzięki czemu możesz zobaczyć swoje projekty – jeszcze zanim stworzysz w fabryce rzeczywisty produkt.

Meble zaprojektowane w 3D możemy pokazać na neutralnym tle, w ujęciach katalogowych do publikacji na stronie www lub w drukowanych materiałach sprzedażowych. Grafika komputerowa pozwala pokazać wszystkie produkowane odmiany kolorystyczne i materiałowe mebla.

W ten sposób można zaprezentować całą gamę kolorów i rodzajów tkanin, w jakich dostępny jest mebel, tak aby każdy klient mógł wybrać najlepiej pasującą wersje do swojego domu.

Obraz wart jest więcej niż 1000 słów, a w przypadku mebli w 3D możemy bez problemu pokazać też dowolną funkcjonalność, sposób rozkładania lub możliwości konfiguracji.

Zobacz przykłady wizualizacji 3D mebli

Przykładowe wizualizacje mebli 3D

W przypadku branży meblarskiej poza pokazaniem kolekcji mebli w ujęciach na neutralnym tle ważna jest też prezentacja w przykładowych wnętrzach. Aranżacja przestrzeni i pokazanie zestawu mebli w specjalnie zaprojektowanej przestrzeni pozwala klientom ocenić jak komplet mebli będzie wyglądał u nich w domu.

Jeśli planujecie kampanię reklamową dla swoich mebli proponujemy wykonanie wizualizacji oraz aranżacji wnętrz bez konieczności organizowania sesji zdjęciowej. Tworzymy modele 3D mebli i przygotowujemy ich wizualizacje na bazie rysunków i podstawowych wymiarów, ale pracujemy też bazie plików typu CAD, więc jeśli jest dostępna dokumentacja z takimi plikami, możemy na ich podstawie wygenerować dowolne widoki mebla lub animacje reklamowe z inżynierską dokładnością. 

Zadzwoń +48 509 510 197 lub napisz

Wizualizacje mebli w Modelight

W studio animacji 3D przygotujemy dla Ciebie projekt każdego mebla zgodnie z opisem, rysunkiem technicznym, szkicem lub dokumentacją CAD. Niezależnie od tego, czy pomysł jest dopiero w fazie koncepcji kreatywnej, czy masz już gotowe produkty i chcesz je wyróżnić na rynku, pokażemy je w idealnym świetle, z najlepszej strony na neutralnym tle lub w zaprojektowanej aranżacji wnętrza.

Co jeszcze możemy zaproponować?

Skontaktuj się z nami, zobacz swoje meble w trzech wymiarach!