Studio animacji Kraków

Modelight to studio animacji działające na terenie całego kraju, w tym również w Krakowie.Niezależnie od tego gdzie jesteś, nasze kreacje 3D pozwolą pokazać w efektowny sposób Twoje produkty. Wyróżnimy w materiałach promocyjnych ich zalety lub w zrozumiały sposób wytłumaczymy budowę i zasadę działania.

animacje i wizualizacje 3D, także w Krakowie

Nasza specjalność – wizualizacje 3D – to doskonałe narzędzie dla twórców, architektów, deweloperów i projektantów.

W czym możemy pomóc?

∙ Wizualizacje produktów – do publikacji na platformach sprzedażowych. ∙ Kreacje reklamowe i promocyjne – do druku w ulotkach katalogach.
∙ Aranżacje do key-visuali lub reklam lub na plakatach, wydrukach wielkoformatowych i innych nośnikach reklam w Krakowie i pozostałych miastach Świata.
∙ Animacje reklamowe pokazujące produkty codziennego użytku w 3D.
∙ Produkcje instruktażowe i szkoleniowe – tłumaczymy skomplikowane procesy w prosty i zrozumiały sposób.
∙ Animacje techniczne i technologiczne w specjalistycznych branżach takich jak CNC, Hvac, automotive czy technika ociepleniowa w budownictwie.
∙ Projekty 3D pozwalające przekonać inwestorów do innowacyjnych pomysłów i wynalazków zmieniających Świat.

Zobacz portfolio

Wizualizacje. Halo Kraków, tu Warszawa!

W Modelight tłumaczymy zasady działania urządzeń i maszyn, a także pokazujemy procesy technologiczne. Projektujemy też grafiki edukacyjne i reklamowe oraz wspieramy działania rebrandingowe.

Ponadto, tworzymy wizualizacje do reklam i materiałów marketingowych, które wspierają promocję produktów. Ponieważ działamy zdalnie, niezależnie od tego, czy jesteś w Krakowie, Poznaniu czy Opypach, możesz z pomocą grafiki 3D pokazać swoje produkty lub przygotować materiały do kampanii reklamowej – bez wstawania z kanapy.

Zadzwoń do nas, porozmawiamy, jaką kreację możemy dla Ciebie przygotować.

Zadzwoń +48 509 510 197 lub napisz

Studio animacji MODELIGHT, halo Kraków – przyciągnijcie uwagę klientów kreacjami grafiki 3D

Nasze studio animacji 3D to zgrany zespół pasjonatów i inżynierów grafiki. Bardzo chętnie podejmujemy wyzwania prezentacji technicznych i technologicznych, ale rynek reklamowy i promocyjny to dla nas również znajoma okolica.

W Modelight tworzymy grafikę i animacje, które pomagają pokazać pomysły będące jeszcze w fazie kreacji. Wystarczy szkic lub opis, aby wykonać model i pokazać dowolny obiekt na wizualizacji tak, jakby już istniał realnie.

Przygotowujemy też animacje i wizualizacje produktów do reklam, prezentacji w serwisach sprzedażowych lub do druku w ulotkach katalogach lub w reklamach wielkoformatowych. W 3D nie ma ograniczeń kreatywnych.

Skontaktuj się z nami

Co możemy Ci zaproponować?

Animacje 3D – wzbudzisz zainteresowanie i przyciągniesz uwagę klientów pokazując, jak zbudowane są produkty, jak działają urządzenia, jakie są ich zalety i sposób działania.
Wizualizacje 3D – dzięki nim zaprezentujesz Twoje pomysły, pokazując je w realistyczny sposób, na stronie www lub w druku.
Modelowanie 3D – zaprezentuj swoje pomysły w sposób zrozumiały i atrakcyjny dla odbiorcy. Stworzymy dla Ciebie realistycznie wyglądające modele, które można oglądać z dowolnej perspektywy, pokazać w idealnym świetle w każdej odmianie kolorystycznej.
Filmy instruktażowe – pokaż klientom wszystkie zalety Twojego produktu w przystępny sposób. Wyjaśnij, jak działają poszczególne elementy danego urządzenia czy maszyny.

Daj znać, co możemy zrobić, aby wyróżnić Twoje produkty nie tylko w Krakowie, Warszawie czy Poznaniu, ale wszędzie, gdzie chcesz.

Porozmawiajmy

Jak możemy pomóc wyróżnić produkty lub pokazać Twoje pomysły w 3d?