Slim

Pomagamy wprowadzić na rynek nowe produkty. Nasze kreacje 3d pozwolą Wam pokazać nie tylko wygląd ale też budowę, zalety i zasadę działania produktu, zanim powstanie jego prototyp. Przygotowujemy materiały reklamowe do stron WWW, do publikacji w druku wysokiej rozdzielczości lub animacje 3d do promocji w kanałach społecznościowych lub na targi branżowe.

Stworzyliśmy oprawę graficzną i animację wspierające działania marketingowe i promocję wprowadzanej na rynek kurtyny powietrznej Slim. Projekty 3d w tym przypadku zostały wykonane na bazie  plików CAD, zapewniających inżynierską precyzję w odwzorowaniu kształtów i designu produktu. Przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów pierwsze wrażenie jest bardzo ważne.

W animacji pokazujemy kurtynę Slim w idealnym świetle, nie tylko w ujęciach katalogowych ale też w ruchu, przekroju oraz aranżacji w specjalnie zaprojektowanych wnętrzach.

Klient: FLOWAIR Głogowski i Brzeziński Sp.j.
Zakres: modelowanie 3D, wizualizacje, packshot, animacje, skrypt 360, skrypt active-scroll

Duża część wizualizacji produktu została wykonana na neutralnym, minimalistycznym tle.
Ujęcia typu packshot podkreślają kształty i detale. W animacji można poznać budowę i rozwiązania techniczne. To pozwala konsumentom wybrać odpowiedni rodzaj i wersję produktu, najlepiej dopasowaną do potrzeb.

slim-viz
slim-viz-02
slim-viz-03

Aby pokazać przykładowe miejsca zastosowania produktu Hvac powstały projekty i aranżację wnętrz o różnym charakterze. Prezentujemy w ten sposób produkt w miejscach w których może funkcjonować.

Zobacz więcej