Przepływy

Symulacja przypływów cieczy i powietrza.

Urządzenia

Opracowane modele 3D.

Przekroje urządzeń

Zaglądamy do środka skomplikowanych maszyn.

Funkcjonalności

Zastosowania, zalety i dodatkowe działanie.

Przestrzenie magazynowe

Funkcjonowanie całego systemu w szerszej perspektywie.

Przepływy

 

 

Przepływy powietrza i cieczy w branży HVAC są bardzo ważnym elementem, ilustrującym możliwości i działanie urządzeń. Odpowiednie zaprezentowanie ich klientom może spowodować zwiększenie świadomości u kupujących oraz przejrzyste ukazanie zalet produktu. Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie animacji, pokazującej ruch powietrza lub cieczy. W prostszej opcji może wystarczyć wizualizacja statyczna 3D.

przeplyw-vertical-2
przeplyw-vertical
przeplyw-zimny
przeplyw-cieply

Urządzenia

 

 

Możemy stworzyć modele 3D od podstaw lub zaimportować je i przygotować do projektu na podstawie modelów z programów typu CAD.
Urządzenie możemy pokazać z każdej strony, również w formie animowanej czy interaktywnej.

slim-viz
leo-cool-wizualizacja-urzadzenia

hvac-drycooler
hvac-krocce
hvac-przekroj

Przekroje urządzeń

 

 

Pokazanie jak urządzenie wygląda od środka zawsze przykuwa uwagę. Można to zrobić w postaci klasycznego przekroju przez elementy urządzenia pokazane na wizualizacji 3d ale są też inne narzędzia wizualne, które możemy wykorzystać. Animowany rozstrzał elementów czy interaktywna animacja graficzna nadadzą prezentacji nowoczesnego wyglądu.

oxen-srodek
oxen-rozstrzal
flowair-przekroj
secespol-przekroj-pion-01
sas-przekroj
secespol-przekroj-pion-02

Funkcjonalność

 

 

Wykonując animacje jesteśmy w stanie pokazać wszystkie funkcje i możliwości wizualizowanych urządzeń. Poza tym mamy możliwość zaprezentowania materiałów w przyjazny dla witryn www sposób oraz angażujący widza. Może to być dowolna, pre-ładowana animacja na stronie czy interaktywna animacja 360.

Skrypt 360 umożliwia ręczny obrót modelu przez użytkownika.

Na życzenie klienta możemy 'oskryptować’ dowolną animację.

Przestrzenie

Magazynowe

 

 

Urządzenia osadzone w kontekście swojej docelowej przestrzeni dają lepsze wyobrażenie funckjonowania całego systemu wymiany powietrza. Wszystko okraszone dodatkowymi efektami potrafi w klarowny i interesujący sposób pokazać zalety i przewagi produktu lub systemu. Projektujemy aranżacje wnętrz przemysłowych, w których produkty branży HVAC pokazujemy na wizualizacjach w dowolnej konfiguracji, z każdej ze stron lub w animacjach reklamowych lub instruktażowych wraz z zasadą działania i zaletami całego systemu.  

magazyn-01
magazyn-02
magazyn-05
magazyn-03
magazyn-04

Skontaktuj się z nami.

 

 

Chętnie odpiszemy i damy znać co jest niezbędne do wykonania projektu i wyceny.