Animacje

Jeśli chcecie wyróżnić swoje produkty, zaprezentować ich budowę lub zasadę działania w prosty i zrozumiały dla widza sposób animacja 3d jest świetnym rozwiązaniem. W tej formie nawet skomplikowane procedury medyczne lub procesy niemożliwe do sfilmowania tradycyjną kamerą możemy przedstawić w szczegółach.

wspieramy działania marketingowe tworząc animacje wyjaśniające budowę i zalety produktów medycznych. Tworzymy dynamiczne kreacje typowo reklamowe, oraz filmy szkoleniowe typu explainer-video. W 3D nie ma ograniczeń kreatywnych, zaglądamy w niedostępne dla kamery miejsca, przedstawiamy procedury medyczne w prosty sposób bez rozlewu kropli krwi.

Wizualizacje medyczne

Tworzymy też projekty instruktażowe, pokazujące jak prawidłowo wykonywać zabiegi medyczne, jak działają i powinny być używane produkty. Poza prezentacją realistyczną można w takich przypadkach wykonać stylizowaną animację szkicową, która pozwala jeszcze lepiej skupić się na procesie, sposobie pracy z produktem lub detalach zabiegu.

Urządzenia zabiegowe

Animacje tłumaczące zasadę działania produktów , akcesoriów lub całych systemów medycznych.
Możemy pokazać w zbliżeniu lub przekroju nawet główkę od szpilki jeżeli jest taka potrzeba.

Sol-safety-needle

Animowana prezentacja umożliwiają nam zajrzenie nawet do wnętrza strzykawki, prezentację zabiegu w szczegółach ze skupieniem uwag widza na najważniejsze dla klienta elementy lub sposób wykonania każdej z czynności.

needle-3d-akupunktura
needle-macro

Packshoty

Wykonujemy kreacje graficzne opakowań oraz produktów z branży medycznej, kosmetycznej i pokrewnych.
Tworzymy wizualizacje i animacje 3d na potrzeby druku oraz mediów cyfrowych.

oceanic-buteleczka-packshot
oceanic-opakowanie-packshot
boosted-packshot-health-med-01
boosted-packshot-health-med-04
boosted-key-visual-health-med

Każdy produkt możemy pokazać w formie animowanej, od najprostszych obrotów o 360 stopni, po dowolne opisane w scenariuszach filmy. Prezentacja produktów w ruchu bardziej zwraca uwagę klienta niż statyczne obrazy.

Skontaktuj się z nami.

 

 

Chętnie odpiszemy i damy znać co jest niezbędne do wykonania projektu i wyceny.