Wizualizacje produktów

Obecnie wiele firm skupia się na prezentowaniu swojej oferty w środowisku internetowym, aby trafić do szerokiego grona klientów i nie ograniczać działalności lokalnie. Jest to pewnym utrudnieniem, gdyż klient nie ma możliwości zapoznania się z rzeczywistym produktem w realnym świecie. Wizualizacje produktowe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, są w stanie precyzyjnie odzwierciedlić wygląd modelu z najdrobniejszymi detalami. Tworzymy wizualizacje 3d produktów wraz z możliwością opracowania przykładowego projektu aranżacji wnętrz w jakich mogą występować. Wykonujemy również  animacje komputerowe produktów, urządzeń i maszyn oraz interaktywne animacje pozwalające użytkownikowi samodzielnie obracać produktem, zapoznać się z jego budową lub zasadą działania.

W Modelight tworzymy grafikę komputerową o fotograficznej jakości tzw. graficzne wizualizacje 3D oraz animacje graficzne. Jako tańsza alternatywa do organizacji produktowych sesji fotograficznych proponujemy wizualizacje produktów. Przygotowanie wizualizacji produktowych polega na stworzeniu bryły przestrzennego modelu graficznego produktu, nadaniu mu odpowiednich kolorów i faktur powierzchni – tekstur, aby finalnie produkt wyglądał jak prawdziwy. Modele 3d produktów możemy tworzyć na podstawie zdjęć istniejących produktów, na bazie rysunków technicznych lub szkiców pozwalających odwzorować prawidłowo wygląd danego obiektu ze wszystkich stron.

Przewagą wizualizacji produktów nad tradycyjną sesją zdjęciową jest możliwość tworzenia widoków w dowolnej niczym nieograniczonej jakości cyfrowej, prezentacji produktów z różnych stron, w odmianach kolorystycznych, materiałowych lub prezentacja np. w przekroju. Na podstawie jedynie szkicu lub rysunku możemy przygotować wizualizacje prezentacyjne pokazujące każdy nawet nierealny do wykonania w rzeczywistości pomysł istniejący tylko w wyobraźni projektanta. Wizualizacja 3d pozwala ponadto na wprowadzanie zmian do projektowanych obiektów na każdym z etapów kreacji.

Nasze wizualizacje 3d mogą służyć do druku w katalogach produktowych, do prezentacji w serwisach WWW, publikacji w książkach lub podręcznikach lub w formie animowanej jako reklamy. Wizualizacje produktów 3d wykorzystywane są obecnie w każdej branży, bez względu na specyfikę jej działalności. Współpracują z nami zakłady produkcyjne, firmy medyczne oraz projektanci, dla których tworzymy realistyczne wizualizacje produktowe oraz animacje graficzne 3d według szczegółowych wytycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i przygotowania dla Państwa reklamowych wizualizacji lub dowolnych animacji 3d Waszych produktów. Nasze studio znajduje się w Warszawie, jednak ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. Wizualizacje produktów 3d tworzymy w oparciu o dostarczone zdjęcia i szkice, co nie wymaga osobistego stawiennictwa, gdyż projekty możemy zrealizować zdalnie.