Wizualizacje graficzne 3D mebli

Wizualizacja wnętrz oraz prezentacje mebli w formie projektów 3d to chętnie wykorzystywana metoda do prezentowania efektów końcowych projektu architektonicznego lub do kreacji reklamowych prezentujących wzory mebli. Nasze wizualizacje mebli są również publikowane w serwisach WWW producentów oraz w katalogach sprzedażowych. Jest to nie tylko ułatwienie dla projektantów i producentów mebli, ale także klientów zainteresowanych ofertą. Wizualizacje mebli 3d pozwalają przedstawiać produkty z każdej perspektywy, w dowolnym oświetleniu lub aranżacji, nawet jeśli nie został jeszcze wykonany prototyp, dzięki czemu klient ma możliwość zapoznania się z najdrobniejszymi detalami mebli w wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo taka metoda umożliwia opracowanie realistycznego projektu wnętrza, z wykorzystaniem promowanych produktów aby pokazać jak wyglądają w finalnym otoczeniu zanim jeszcze powstaną prototypy. Wizualizacje graficzne 3d mebli możemy stworzyć na podstawie dostarczonych zdjęć lub szkiców technicznych z wytycznymi. Wizualizacje produktowe to także sposób, aby pokazać meble w różnych wariantach kolorystycznych i konfiguracjach, tworząc trójwymiarowy projekt wnętrz urządzonych w dowolnym stylu wykończenia.

W ramach współpracy z producentami oraz projektantami mebli i innych elementów wzornictwa tworzymy wysokiej jakości projekty grafiki komputerowej do celów reklamowych, prezentacyjnych lub filmów i reklam animowanych. Wizualizacje graficzne 3d mebli to sposób, aby zaprezentować niezdecydowanym klientom różne warianty wykorzystanego wyposażenia. Dzięki temu można stworzyć projekt według indywidualnych pomysłów i wytycznych, aby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami. Wizualizacje mebli 3d sprawdzą się również w przypadku produkcji na zamówienie, gdzie do dyspozycji jest jedynie wstępny szkic. Pozwala to pokazać wygląd ostateczny mebli zanim trafią na linię produkcyjną i, w razie potrzeby, nanieść stosowne poprawki w projekcie. Wizualizacje graficzne mebli 3d dają nieograniczone możliwości tworzenia modelu w wirtualnej rzeczywistości i sprawdzą się nawet przy najbardziej nietypowych realizacji.

W przypadku nowych produktów na podstawie szkiców lub rysunków poglądowych oraz podstawowych wymiarów i zdjęć pokazujących kolorystykę elementów możemy przygotować wizualizacje mebli o fotograficznej jakości. Zanim zostanie wyprodukowany prototyp danego mebla umożliwiamy zobaczenie go na wizualizacji lub w formie animacji ze wszystkich stron, w dowolnej odmianie kolorystycznej, materiałowej. W razie potrzeby zestaw mebli przygotowany w formie graficznej możemy zaprezentować w wirtualnym, specjalnie zaprojektowanych do konkretnego zestawu mebli wnętrzu. Wizualizacje kolekcji mebli w aranżacjach wnętrz projektujemy wg własnych koncepcji kreatywnych i aranżacji przestrzeni lub na podstawie dostarczonych sugestii, referencji lub wytycznych. Nasze wizualizacje mebli oraz wnętrz mogą służyć do produktowych promocji online, do druku w branżowym katalogu produktów lub występować w animacjach reklamowych.

Na zlecenie fabryki mebli KK Meble oraz innych producentów takich jak Meblik, Interdoor i inne stworzyliśmy reklamowe wizualizacje mebli – przestrzenne komputerowe grafiki elementów zestawu mebli oraz ich wizualizacje reklamowe pokazujące produkty w różnych okleinach.

Powstałe bryły mebli przygotowaliśmy w odmiennych kolorach – fakturach powierzchni. Przygotowane grafiki są wykorzystywane przez klienta do celów reklamowych – publikacji online oraz do druku w broszurach, ulotkach i katalogach firmy. Do kompletu prezentacji w katalogu klienta powstała również aranżacja i wizualizacja wnętrza z meblami.